מדיניות אספקה ומשלוחים

חברות השליחויות איתן אנו עובדים, מבצעות שליחויות לכל אזור בישראל.

א. זמן האספקה ועלות המשלוח של מוצר ייקבעו במעמד הרכישה על ידי בחירת הלקוח באחת מתוך מגוון אפשרויות השילוח הקיימות.

ב. לרוב, המוצר שרכשתם ובחרתם בסוג משלוח "שליח עד הבית", יגיע אליכם תוך 2-5 ימי עסקים מיום ביצוע ההזמנה, אך זמן האספקה עליו אנו מתחייבים הוא עד 14 ימי עסקים מיום אישור התשלום על ידי חברת האשראי/הבנק. פרטים חסרים/שגויים או לא מדויקים שהוזנו בהזמנה כמו גם עיכוב בקבלת אישור העסקה מצד חברת האשראי של הלקוח, עלולים לעכב את זמן המשלוח וככל שהדבר אינו בשליטת בית העסק, לא ייחשב איחור בגין העיכובים כנ"ל כהפרת התחייבות מצד החנות.

ג. שינוי כתובת למשלוח, לאחר שהמוצר כבר עזב את מחסני החברה (יצא למשלוח), עלול לגרום לעיכוב במסירה ויחויב בתשלום עבור משלוח נוסף.

ד. חברת השליחויות תבצע תיאום מועד אספקה מול הלקוח. במידה ובמועד האספקה הלקוח לא יהיה בבית, לא יהיה זמין בטלפון או שלא ניתן יהיה למסור את המשלוח מכל סיבה שהיא התלויה בלקוח, יתואם משלוח חדש בחיוב נוסף.

לצורך קבלת משלוח בסכום הגדול מ-600 ש"ח יש חובה להציג לשליח את תעודת הזהות של מבצע ההזמנה ואת כרטיס האשראי באמצעותו בוצע התשלום עבור המוצר.

ה. יודגש, כי חברת השליחויות אינה מאפשרת המתנה של השליח ליד כתובת האספקה ובשום אופן לא תימסר חבילה ברחוב, או בכתובת שונה מכתובת האספקה המקורית אותה הזין הלקוח עם ביצוע ההזמנה.

ו. במקרה של עיכוב/חוסר במלאי אשר עלול להביא לזמן אספקה של מעל 14 יום, יקבל הלקוח עדכון ויבוצע מולו "תיאום ציפיות". במידה ויבחר שלא להמתין לכניסת המוצר למלאי, הזמנתו תבוטל ללא כל חיוב או עמלה.

ז. במידה ורק חלק מהמוצרים שהוזמנו יהיו חסרים במלאי, ייצור נציג החנות קשר עם הלקוח לעדכון פרטי ההזמנה או לביטולה ללא כל חיוב.

ח. לחברה מגוון אפשרויות משלוח בארץ, בכמה רמות תמחור לפי סוג המוצר, גודלו ומשקלו ובמקביל, קיימת ללקוח אפשרות לאיסוף עצמי של החבילה מהמעבדה שבפתח תקווה - בתיאום מראש בלבד.

להלן אפשרויות המשלוח למוצרים הנרכשים באתר:

  • חברת שליחויות – משלוח עד לפתח ביתכם/בית העסק שלכם ע"י שליח, בזמן אספקה של 2-5 ימי עסקים
  • חברת BOX IT – משלוח אל מתחמי שליחויות בפריסה ארצית - אל לוקרים אלקטרוניים הזמינים 24/7 או אל חנויות המשמשות כנקודת איסוף (מוגבל לחבילות בגודל 30X40X40ס"מ ועד 10 ק"ג) – זמן אספקה עד 3 ימי עסקים. על הלקוח לאסוף את המוצר מהלוקרים בתוך 24 שעות מרגע קבלת הודעה על הגעת החבילה.
  • משלוח NEXT DAY – קבלת המשלוח ע"י שליח יום לאחר ביצוע העסקה. מוגבל לאזור פתח תקווה והסביבה ולהזמנות שבוצעו ואושרו עד לשעה 12:00 בימים א-ה.
  • משלוח אקספרס מהיום להיום – קבלת החבילה באותו היום עד הבית (להזמנות שבוצעו ואושרו בימים א-ה עד השעה 12:00)

ח. שירות המשלוחים הינו לכל אזור בישראל אך כפוף לתנאים ולהגבלות של חברות השליחויות איתן אנו עובדים. היה וחברת המשלוחים אינה מבצעת משלוחים לאזור הלקוח (בין אם בשל המרחק-ישובים מרוחקים/מבודדים, אזורים המוגדרים מסוכנים ע"י מערכת הביטחון, סגר או הגבלת תנועה עקב התפרצות וירוס או מגיפה, מצב ביטחוני, מזג אויר קיצוני וכד'), תפנה החנות אל הלקוח ותציע פתרון חלופי. היה והלקוח לא קיבל את הפתרון שהוצע לו, הזמנתו תבוטל ללא כל חיוב.

ט. למען הסר ספק יודגש, כי שירות המשלוחים מתבצע על ידי גורם שלישי וניתן על פי מדיניותו ועל אחריותו. "אודיטק מחשבים ותקשורת" תעשה כל שניתן על מנת שהמשלוח יגיע לידיי הלקוח בהקדם האפשרי ותמשיך לבקר ולבחון את טיב השירות שמקבל הלקוח על ידי חברות השליחויות השונות איתן אנו עובדים. הלקוח מתבקש לעדכן את החברה, אם וככל שחווה בעיה או מחדל כלשהו מצד חברת השליחויות.

י. "אודיטק מחשבים ותקשורת" אינה אחראית לכל מעשה או מחדל של צדדים שלישיים ו/או עובדיהם/שליחיהם ולא תהיה אחראית לכל נזק ו/או אובדן ו/או עוגמת נפש ו/או הפסד ו/או הוצאה שיגרמו לרוכש ו/או לצד שלישי כלשהו כתוצאה ו/או בקשר עם כל מעשה או מחדל.

יא. אחריות החברה לעניין המשלוחים הינה במציאת פתרון במקרה בו מתעוררת בעיה, או בזיכוי הלקוח במידה וחלף מועד האספקה עליו התחייבה החברה – 14 ימי עסקים מיום אישור ביצוע העיסקה.

יב. ללקוח יש אפשרות לבחור ב"איסוף עצמי" של המוצר מהמעבדה שבפתח תקווה, וזאת רק לאחר תיאום מראש וקבלת אישור שהמוצר נמצא במעבדת החברה. האיסוף יתאפשר אך ורק עם הצגת תעודה מזהה וכרטיס האשראי באמצעותם בוצעה הרכישה.