פרופיל חברה

"אודיטק מחשבים ותקשורת" פועלת בתחום השירות, מכירת מחשבים ומוצרי חשמל משנת 1997

היתרון הבולט בעבודה מול "אודיטק מחשבים" הוא המענה האישי והמהיר לו זוכים לקוחות החברה (ללא מרכזיות, העברה בין נציגים וזמן המתנה אינסופי), לצד ההבטחה שהמחשב/הציוד שיסופק הותאם בצורה הטובה ביותר לתוכנות ולמשימות עבורן הוא נרכש, שכן מעבדת החברה דואגת שכל המפרטים והרכיבים יבדקו ויעברו מבחני ביצוע באופן שוטף.

עם וותק של מעל 20 שנה בענף המחשבים, האלקטרוניקה והתקשורת בישראל תוך מתן שירות לחברות הייטק, עסקים ואירוגנים גדולים, אנו מביאים לך הצרכן את היכולת לקבל את המחירים הטובים ביותר שניתן לקבל בארץ על מגוון רחב של מוצרים, הנרכשים על ידינו ישירות ממחסני היבואנים הרשמיים של בלבד! מה שיעניק לך את השקט ואת הידיעה, שעשית עסקה טובה המגובה באחריות יצרן מקורית שתינתן במעבדות היבואנים הרשמיים בלבד תוך שימוש ברכיבים איכותיים ומקוריים בלבד.

 

בשנים האחרונות מיקדה החברה את פעילותה בעולם הגיימינג והמחשוב עבור תוכנות ה- CAD במטרה להוות בית חם לגיימרים, אדריכלים, מעצבי פנים ואנשי ההדמיות בישראל.

 אנו משווקים ומתקינים את מגוון תוכנות השרטוט וההדמיה הטובות ביותר! ומעניקים שירות תמיכה ללקוח בסנכרון וגיבוי מלא של בתי התוכנה השונים.

במעבדתנו ניתן לקבל שירות מכירה, תיקונים ושדרוגים לכל סוגי המחשבים: נייחים וניידים

שירות התקנות תוכנה וחומרה, החלפת מסכים וסוללות למחשבים ניידים, שדרוגי חומרה ורכישת תוכנות מכל הסוגים

במקביל למכירת מחשבים נייחים של המותגים השונים, אנו מציעים שירות של הרכבת מחשב בהתאמה אישית שללא ספק, היא הבחירה הנכונה למי שמחפש ביצועים ותאימות מלאה לתוכנה בה הוא עושה שימוש ורוצה לקבל יותר עבור ההשקעה הכספית שלו.

אנו נותנים שרות גם באתר הלקוח:

שרות תיקונים, שדרוגים ותחזוקה שוטפת של משרדים ועסקים, הקמת תשתיות תקשורת ורשתות, בדיקות וניהול רישוי תוכנה, סריקה וניקיון של וירוסים ורוגלות.

אנו משווקים את כלל המוצרים מעולם המחשבים והתקשורת:

מחשבים ניידים של כל החברות, מחשבים נייחים ממותגים או בהרכבה מותאמת אישית, סמארטפונים וטאבלטים של החברות סמסונג ואפל, מטענים וסוללות מקוריים לכל סוגי הניידים, כבלים ומתאמים מכל הסוגים, מצלמות ומוצרי בית חכם, ראטורים ומגדילי טווח, אל פסק, מדפסות וטונרים, דיסקים פנימיים/חיצוניים ולגיבוי, מסכי מחשב, טלויזיות LED, מקרנים, תוכנות ועוד..

והכל במחירים ושרות ללא תחרות!

לחברתנו נסיון רב בהקמה ותחזוקת כיתות לימוד/הדרכה כולל הקמת התשתיות, אספקת המחשבים, התקנת תוכנות שליטה ייעודיות להדרכה, התקנת מקרנים וציוד תקשורת

החברה מוסמכת כמשווק מורשה מטעם: אינטל, HP, מיקרוסופט, DELL, IBM LENOVO